Poznaj naszych specjalistów!

Naszą dewizą są jakość i zadowolenie Pacjenta

 

Medycyna estetyczna

Poznaj naszą ofertę zabiegów

O nas

Medissa zrodziła się z chęci realizowania pasji oraz stworzenia miejsca łączącego profesjonalizm, zaangażowanie, perfekcję i empatię.

W naszym gabinecie od samego początku możesz czuć się dobrze, bezpiecznie i komfortowo, gdyż znajdujesz się pod opieką najlepszych specjalistów.

Najwyższe standardy panujące w naszym gabinecie sprawią, że od samego początku będziesz wiedzieć, że przyjście do nas było świetną decyzją

Ludzie pracujący u nas dają nam przewagę.
Są to ludzie z pasją, zaangażowaniem, a przede wszystkim doświadczeniem.

Specjaliści

lek. Izabela Krzysztonek-Weber
lek. Izabela Krzysztonek-Weber
Specjalista Internista, Nefrolog, Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa. […]

Umów się na wizytę!

Zadzwoń +48 880 240 152

Zarezerwuj wizytę

Opinie

Antonina Szymańska

Do doktor Izabeli Krzysztonek Weber trafiałam z problem asymetrycznych ust. Zdecydowałam się na wypełnienie kwasem hialuronowym. Pani doktor była kompetentna, wytłumaczyła wszystko w sposób zrozumiały, a sam zabieg został przeprowadzony sprawnie i bezboleśnie. Efekt końcowy jest bardzo estetyczny i nienachalny.

Emilia Cybulska

Pani doktor Iza Krzysztonek Weber wykonała u mnie zabieg poprawy wolumetrii twarzy. Efekt jest wyraźny, sam zabieg przeprowadzony profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam!

Małgorzata Nowak

Pani doktor jest osobą bardzo zaangażowaną i fachową. Zabieg odbył się w kameralnej atmosferze, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani doktor wykazała się starannością i precyzją. Jestem zadowolona z efektu wypełnia zmarszczek.