CGF – CONCENTRATED GROWTH FACTORS

CGF – CONCENTRATED GROWTH FACTORS Kraków

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego bywa nazywany„Wampirzym Liftingiem”, a to dlatego, że do pozyskania preparatu zabiegowego wykorzystywana jest krew pacjenta. Do tej pory wśród preparatów pozyskiwanych z własnych zasobów pacjenta w Polsce stosowane było osocze bogatopłytkowe i osocze ubogopłytkowe. W ciągu kilku ostatnich lat wiele firm oferowało różne urządzenia i zestawy, dzięki którym możliwe było pozyskiwanie takich preparatów. Korzystanie z bogactwa czystego preparatu komórek macierzystych było dość skomplikowane, czasochłonne i kosztowne. W 2016 roku w Polsce (a na świecie w 2006) pojawił się CGF – Concentrated Growth Factors. Pojawienie się CGF w zastosowaniach estetycznych jest przełomem, ponieważ czyni zabiegi z ich wykorzystaniem dostępnymi, a pozyskiwanie preparatu z krwi pacjenta odbywa się w sposób szybki i bardzo komfortowy.

W poprzednich tradycyjnych metodach płytki krwi były zawieszone we własnym osoczu i uwalniały czynniki wzrostu w ciągu kilkudziesięciu sekund, tak więc czas ich działania był stosunkowo krótki. Natomiast w metodzie CGF płytki te są zawieszone w podgrzanym roztworze albumin (białek osocza) – dzięki temu czynniki wzrostu (w największym stopniu odpowiedzialne za regenerację komórek) uwalniają się stopniowo przez kilka dni, co znacznie wydłuża czas działania preparatu i zwiększa siłę biostymulacji skóry. Dodatkowym atutem jest nowy sposób pozyskiwania osocza. Inna budowa probówki pozwala na zmniejszenie obrotów wirowania probówek z krwią 3-krotnie, co zmniejsza przedwczesne uszkodzenia komórek osocza (płytek krwi). Z tego względu jest ich znacząco więcej niż w tradycyjnych metodach.

Badania wykazały w preparatach CGF obecność nie tylko dużej liczby płytek krwi, ale również obecność unikalnych komórek macierzystych, które są uznawane za jedne z największych bio-stymulatorów dla struktur skóry.

CGF LIQUID

MEZOTERAPIA CZYNNIKAMI WZROSTU I TWOIMI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID o najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej .

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

CGF LIQUID –  wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

Wskazania

Efekty terapii

 • Profilaktyka starzenia się skóry i wypadania włosów
 • Drobne zmarszczki
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry
 • Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry
 • Redukcja drobnych zmarszczek
 • Regeneracja i odżywienie skóry

CGF ONE

BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ, PRECYZJA

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

CGF ONE – wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

Wskazania

 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra twarzy
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry

Efekty terapii

 • Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Regeneracja skóry

Koszt zabiegu
Zobacz cennik
Czas zabiegu
30-50 min
Odstęp między zabiegami
4-6 tygodni
Rekonwalescencja
Nie wymaga

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację

Skontaktuj się