lek. Izabela Krzysztonek-Weber

lek. Izabela Krzysztonek-Weber

Specjalista Internista, Nefrolog, Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging’u nieprzerwanie poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i gruntowną wiedzę internistyczną połączoną z zamiłowaniem do szeroko rozumianej estetyki oraz zdrowego stylu życia, co pozwala szeroko i kompleksowo spojrzeć na Pacjenta, ocenić stan zdrowia, „potrzeby estetyczne” i wybrać możliwie najlepszy indywidualny plan zabiegowy.

Medycyna estetyczna ma tendencje holistyczne. Upatruje dobra człowieka w analizie całego jego trybu życia, przebytych chorobach, nawykach żywieniowych czy wydarzeniach egzystencjalnych mających wpływ na jego stan zdrowia. Moim celem jest wydobycie piękna i atrakcyjności tkwiących już w człowieku, spełnienie jego potencjału, a usługi estetyczne oferowane przez Centrum Medyczne Medissa mają zapewnić fachową pomoc w realizacji tych życiowych celów – między innymi pozbycia się kompleksów czy przezwyciężenia trudności w sferze relacji interpersonalnych.

Szkolenia i certyfikaty

Paulina Guzik

Paulina Guzik

Dietetyk

Pani Paulina Guzik jest świetnym dietetykiem, stanowiącym fantastyczne uzupełnienie kadry Medissy. Ukończyła studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jest również po licznych kursach i szkoleniach, które sprawiły, że w tym fachu czuje się jak ryba w wodzie. Paulina prowadziła przez kilka lat trzy gabinety sieci Dobry Dietetyk, jednak chęć rozwoju sprawiła, że tworzy teraz własną markę o nazwie Dietfly. Przygotowała ona odpowiednią strategię zdrowego żywienia dla setek już pacjentów, może się też pochwalić tysiącami planów żywieniowych stworzonych dla zadowolonych pacjentów. Dzięki temu posiada doświadczenie w najszerszym spektrum przypadków – warto się z nią skonsultować czy to w celu dobrania diety w chorobie, dla przyszłej mamy, czy diety odchudzającej!