lek. Izabela Krzysztonek-Weber

lek. Izabela Krzysztonek-Weber

Dyrektor Medyczny, Internista, Nefrolog, Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging’u nieprzerwanie poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i gruntowną wiedzę internistyczną połączoną z zamiłowaniem do szeroko rozumianej estetyki oraz zdrowego stylu życia, co pozwala szeroko i kompleksowo spojrzeć na Pacjenta, ocenić stan zdrowia, „potrzeby estetyczne” i wybrać możliwie najlepszy indywidualny plan zabiegowy.

Medycyna estetyczna ma tendencje holistyczne. Upatruje dobra człowieka w analizie całego jego trybu życia, przebytych chorobach, nawykach żywieniowych czy wydarzeniach egzystencjalnych mających wpływ na jego stan zdrowia. Moim celem jest wydobycie piękna i atrakcyjności tkwiących już w człowieku, spełnienie jego potencjału, a usługi estetyczne oferowane przez Centrum Medyczne Medissa mają zapewnić fachową pomoc w realizacji tych życiowych celów – między innymi pozbycia się kompleksów czy przezwyciężenia trudności w sferze relacji interpersonalnych.

Jolanta Mikoś

Jolanta Mikoś

Kosmetolog (specjalistka holistycznej pielęgnacji ciała)

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku Kosmetologia, o specjalizacji: holistyczna pielęgnacja ciała. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów i kongresów, a także posiadaczka certyfikatów potwierdzających jej kompetencje zawodowe.

W pracy staram się być przede wszystkim cierpliwa i wrażliwa na potrzeby innych, ponieważ uważam, że wzajemne zrozumienie jest podstawą udanej współpracy. Każdy człowiek to odrębna jednostka psychofizyczna i takiego też wymaga podejścia. Dlatego dążę do stworzenia atmosfery zaufania, pozwalającej na kompleksowe poznanie problemów osoby pojawiającej się w moim gabinecie, a następnie opracowanie i wdrożenie planu terapeutycznego, który będziemy konsekwentnie realizować. Zadowolenie płynące z twarzy klientów jest dla mnie największą satysfakcją i motywacją do dalszego, wzmożonego działania.

Prywatnie interesuje mnie psychologia, która w nieodzowny sposób łączy się z moją działalnością zawodową. Poznawanie człowieka z tej perspektywy pomaga mi zarówno w pracy nad własnym rozwojem, jak i pogłębianiu  relacji z innymi, które stanowią dla mnie wartość samą w sobie.

Dawid Antolak

Dawid Antolak

Dyrektor ds. Marketingu, Recepcja

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie Międzynarodowe. Karierę rozpoczął już podczas studiów, zdobywając doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Na ostatnio obejmowanym stanowisku – kierownik sprzedaży w firmie Michael Kors, nadzorował pracę ośmioosobowego zespołu.

Do moich obowiązków należało utrzymywanie długotrwałych relacji oraz codzienna obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami marki. Cenię sobie czas spędzony na świeżym powietrzu, pasjonuje mnie również szeroko pojęta sztuka, moda i podróże. Jestem osobą otwartą na świat i ludzi, kontakt z nimi jest dla mnie niezwykle ważny, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.