DIAGNOSTYKA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

DIAGNOSTYKA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH Kraków

Lekarze chorób wewnętrznych często są pierwszymi specjalistami do których zgłasza się pacjent. Z tego powodu Izabela Krzysztonek-Weber, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z wielu narządów i układów organizmu. Niektóre choroby wymagają oczywiście skierowania do innych specjalistów, jednak duża część jest z powodzeniem leczona przez internistów.

W zakresie chorób układu oddechowego takie choroby to m.in. zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych, astma, gruźlica, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), zapalenia płuc, niewydolność oddechowa.

Przy schorzeniach układu pokarmowego, chorobami są m.in wrzody, refluks, zapalenie trzustki, wirusowe zapalenie wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego, kamica dróg żółciowych, nowotwory układu pokarmowego.

W zakresie chorób układu krwionośnego takie choroby to m.in. nadciśnienie/niedociśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, miażdżyca, zaburzenia rytmu serca, niewydolność krążenia, zapalenia mięśnia sercowego.

Przy schorzeniach stawów i kości, to m.in osteoporoza, zmiany zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa, reumatoidalne zapalenie stawów.

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację

Skontaktuj się