Wiosną wszystko budzi się do życia, wszędzie jest kolorowo, wszystkie kwiaty zakwitają, jeśli chcesz, możesz rozkwitnąć i Ty, dodatkowo oszczędzając nawet ponad 1 200 złotych!W naszym Gabinecie chcemy Wam pomóc w tym wiosennym rozkwicie, więc nawiązując do najpopularniejszych kwitnących na wiosnę kwiatów ruszamy z unikalnymi pakietami promocyjnymi! 

Pakiet Tulipan obejmuje trzy zabiegi – Modelowanie ust, Mezoterapia oraz Laser- standardowa cena to 2 300 zł, w pakiecie: 1 725 zł! 

Pakiet Żonkil to również trzy zabiegi – Botoks, Wolumetria twarzy oraz Laser – cena podstawowa to 2 900 zł, w pakiecie: 2 030zł! 

Pakiet Krokus jest naszym najobfitszym pakietem, zawiera on Modelowanie ust, Mezoterapię, Botoks i Laser, jego cena podstawowa to 3 600 zł, w naszym pakiecie to 2 340 zł! 

Dodatkowo, jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiadającego Ci pakietu, masz możliwość wybrania co najmniej trzech zabiegów i otrzymania indywidualnej promocji w Pakiecie Przebiśnieg! 

Zabieg na usta – powiększanie, nawilżanie ust, korekta asymetrii, ubytków 

Mezoterapia cienkoigłowa lub Dermapen na wybrany obszar – twarz, szyja bądź dekolt 

Zabieg laserem jest na jeden wybrany obszar (twarz, szyja bądź dekolt) i jego cena może wahać się w zależności od rodzaju lasera. Jego dobór jest konsultowany ze specjalistą podczas pierwszej wizyty. 

Zabieg botoksem obejmuje do trzech obszarów zabiegowych.  

Zapraszamy na darmowe konsultacje i zachęcamy do wykupienia pakietów promocyjnych by, razem z tymi pięknymi kwiatami, rozkwitnąć na wiosnę!